21.02.2015

Hafta Sonu Etkinliği

Merhabalar Morkelebeklerin sevgili takipçileri bu hafta sonu da içeriği pek eğlenceli fikri hoş bu aile katılımı etkinliğini sizlerle paylaşmadan en güzel selam ile selamlıyorum.
Dün her ne kadar kar tatili de olsa Tv çekimleri dolayısıyle Sultangazi'deki Nergis Oyunevi'ndeydik. okulun özverili öğretmenlerinin hafta sonu için planladıkları etkinlik projeleri pek hoşuma gidince izin aldım bir kaç fotoğraf çekip sizlerle paylaşacağımı söyledim.
Etkinlik hafta sonu çocukların evde aileleri ile yapacağı aktiviteler üzerine planlanmış. Evvela aileden fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi bir kavanozu süslemelerini istiyorsunuz. Daha sonra içerisine küçük kağıtlara yazarak yapılabilecek etkinlik önerilerini yazdırıyorsunuz. (Böylece her aile kendi potansiyeline göre etkinlik yazmış oluyor.)  Daha sonrasında çocuk kavanozu okula getiriyor ve her cuma eve giderken içinden bir kağıt seçiyor ailesine götürüp okutuyor böylece yapılacak etkinlik aileye de sürpriz oluyor. Nihayetinde yapmış olduğu etkinliği okula getirip arkadaşlarına gösteriyor.
Nasıl eğlenceli değil mi :)


2 yorum:

  1. Etkinlik cok hosuma gitti. Ellerinize saglik.Her cocuk kendi kavanozundan mi kagit cekip goturuyor. Yoksa herkes farkli kabanozdan mi çekiyor

    YanıtlaSil
  2. Etkinlik cok hosuma gitti. Ellerinize saglik.Her cocuk kendi kavanozundan mi kagit cekip goturuyor. Yoksa herkes farkli kabanozdan mi çekiyor

    YanıtlaSil